0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Як домогтися того, щоб суспільство толерантно ставилося до людей, які живуть з наркозалежністю, і не відмовляло їм в основоположних правах людини? Допомогти може сторітелінг!
 
Розповідати власні історії так, щоб вони «чіпляли за живе» й змінювали суспільне сприйняття проблеми наркозалежності, активісти спільноти вчилися на тренінгу, який організував МБФ Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health. Відповідне навчання пройшла і президентка Благодійного Фонду «Надія та Довіра» Тетяна Кошова.
 
«З тренерами Анастасією Безверхою та Ольгою Тимченко ми розібрали, як сторітелінг може змінювати загальний наратив у наркополітиці, як будувати комунікаційну кампанію і як ефективно спілкуватися зі ЗМІ.
Цей тренінг дуже корисний для нашої роботи, бо в питаннях протидії стигми та дискримінації щодо людей, які живуть з наркозалежністю, в популяризації програм зменшення шкоди ми #ЗавджиНаПередовій. Тому отримані знання будемо часто застосовувати на практиці. Особисто я отримала багато знань. Чудова команда тренерів та учасників з різних регіонів сприяла тому, що вчитися було легко й весело, а навколо панувала дружня невимушена атмосфера», — поділилася Тетяна.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print