';

Школа прав людини для політиків: як Тетяна Лебедь вразила депутатів та їхніх помічників

Чи легко розповідати про наркозалежність та програми зниження шкоди депутатам? Сьогодні, 23 жовтня наша Тетяна Лебедь, зробила це.

Як членкиня Правління Всеукраїнського об’єднання людей з наркозалежністю, Голова Правління Благодійного Фонду “Надія та Довіра”, директорка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” Тетяна виступати в якості тренерки-експертки перед депутатами місцевих рад, керівниками регіональних партійних осередків, активістами існуючих політичних партій та помічниками народних депутатів.

Виступ Тетяна почала з особистої історії: присутні переглянули відео і могли задати тетяні питання. Присутніх цікавило, яку роль відігравали тодішні міліціянти, чи доводилося дівчині спілкуватися з ними. Питали також про статистичні дані щодо кількості наркозалежних в Україні, дієві програми лікування та зменшення шкоди, проблеми в реалізації цих програм.

Після відео Тетяна зробила невелику доповідь зі слайдами, яка фокусувалася на темі наркозалежності та програмах зниження шкоди.

“Я впевнена, що розповідати про такі складні речі, як наркозалежність та зниження шкоди, необхідно на прикладі власних історій. Це не тільки сприяє кращому засвоєнню інформації, а й знижує рівень стигми, стосовно людей, які живуть з наркозалежністю, зокрема, жінок”, – упевнена Тетяна.

Завершився виступ показом відео про пацієнта замісної підтримувальної терапії з м. Харків. Таким чином присутні побачили, як програми зменшення шкоди допомагають наркозалежним з різних міст.

Депутати та помічники депутатів довго ще не відпускали Тетяну Лебедь після завершення її виступу: задавали питання, фотографувалися разом та обіймали на знак підтримки.

Дякуємо організаторам заходу, для нас велика честь виступати перед такою аудиторією.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80