0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

414468945_844299867490764_3609930506346409547_n
Від Різдва ми всі чекаємо допомоги, тепла й чуда.
Тому саме сьогодні ми хочемо з вами поділитися теплою та надихаючою історією допомоги.
…Що відчуває незряча людина, яка дізнається про вірусний гепатит С, втрачає під час війни улюблену роботу й не може отримати безкоштовне лікування?
Коли ми на Національній Гарячій Лінії з питань вірусних гепатитів отримали відповідне звернення, були прикро вражені й відчули відчай клієнта.
Чоловік втратив зір ще в підлітковому віці після видалення пухлини, проте знайшов у собі сили вести активне життя. Виріс, одружився з частково зрячою дівчиною і вирішив присвятити себе допомозі іншим – робив масаж діткам з ДЦП.
Діагноз «вірусний гепатит С» прозвучав для масажиста як вирок: з ним чоловік не мав можливості продовжувати працювати.
Самостійне звернення до лікарів не дало результату – чоловіку повідомили, що вільні для лікування вірусного гепатиту С курси відсутні, й запропонували чекати. Легко сказати, а якщо в тебе нема роботи і засобів для існування?!
Звернення на Національну Гарячу Лінію з питань вірусних гепатитів було без перебільшення останньою надією.
Наші консультанти одразу ж звернулися до Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України й пояснили усю складність ситуації. Протягом одного дня пацієнт отримав ліки проти вірусного гепатиту С.
Нам передзвонила дружина пацієнта і сердечно дякувала за допомогу. Жінка плакала, і пояснювала, що вже й не сподівалася на позитивне вирішення ситуації.
Нас усіх зігріває думка, що людина отримала допомогу і цей промінчик добра пішов далі – дітки з ДЦП матимуть можливість отримувати такий потрібний масаж.
Навіть один дзвінок може змінити світ на краще!
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print