0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Андрій Яровий пробув в полоні 489 днів тільки тому, що їздив на непідконтрольні території, щоб оцінити, чи продовжують працювати там програми профілактики ВІЛ та туберкульозу, і, зокрема, чи мають там наркозалежні доступ до програми зменшення шкоди. У Андрія були при собі 38 таблеток медичного препарату «Бупренорфін», які він в якості лікарського засобу абсолютно законно отримав в Києві для самостійного прийому.
У так званій ЛНР Андрія катували й незаконно засудили до 10,5 років тюремного ув’язнення за нібито «контрабанду наркотиків в особливо-великих розмірах».
Правозахисна діяльність Андрія Ярового визнана міжнародними організаціями. У 2019 році заочно йому була присуджена премія «Carol and Travis Jenkins Award», як жертві зухвалого порушення прав людини.
Після звільнення Андрій прагнув і надалі захищати права людей, які живуть з наркозалежністю. Тому через декілька місяців після звільнення, ми без вагань запропонували Андрію долучитися до команди Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ.
За час роботи в якості оператора Андрій вже прийняв близько тисячі дзвінків, а його консультації допомогли сотням людей.
«Програми зменшення шкоди кардинально змінили мою власну долю, дозволили вийти з глухого кута і жити повним життям. Цей шанс має бути в кожного, і боротьбі за це я згоден віддавати усі свої сили та час», — говорить Андрій.
«Ми раді і дійсно пишаємося що Андрій є членом нашої команди» — каже Світлана Ткаля, керівниця Національної гарячої лінії з питань наркозалежності та ЗПТ.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print