0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

У цей холодний зимовий день ми розповімо одну дуже теплу історію. Вона про те, як змінилося життя однієї жінки, ні, навіть цілої родини, завдяки програмі замісної терапії.
Понад рік регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА», співробітниця ГО «Наша Допомога»
Олена Курлат вмовляла жінку, залежну від налбуфіна, стати учасницею програми замісної терапії. Та довго вагалося, радилася з чоловіком, який не дуже вірив, що дружині допоможе цей метод лікування.
Аж нарешті приблизно місяць тому жінка прийняла рішення, лягла до стаціонару для виставлення діагнозу, і таки стала учасницею програми.
«Сьогодні я зустрілася з цією жінкою і буквально втратила дар мови: вона розквітла, дуже погарнішала. Погляд ясний, приємне обличчя. Оселя сяє чистотою: а чоловік весь час стукає по дереву, боїться зурочити таке щастя!», — поділилася Олена.
Сама ж нова учасниця програми дорікала Олені тим, що зміни в її житті сталися тільки зараз: «Чому ж ти раніше мене не схопила, й не відвела на програму?! — напівжартома оборювалася жінка. – З участю в програмі в мене почалося життя, є вільний час, який я приділяю дитині».
Такі зміни бачити надзвичайно приємно. Зізнаємося, нашу команду ця історія зігріла не згірше за горнятко гарячої кави!
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print