0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

 

Регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» Наталя Карагашова взяла участь в прес-конференції до Всесвітнього дня боротьби зі СНІД, яку організувала «100% життя» — Мережа ЛЖВ.

«Говорили про те, що ВІЛ не вирок. Про те, що вірус давно вийшов за рамки «груп ризику», і питання захисту себе від інфекції стосується кожної статевозрілої людини. Говорили про те, що робити в разі якщо зустріч з ВІЛ таки сталася. Як отримати пост-контактну профілактику, як жити з ВІЛ, як народити здорову дитину ВІЛ-інфікованій жінці, як розмовляти про секс з дітьми та чи потрібна сексуальна освіта дітям. Усіх цих тем ми коротенько торкнулись в бесіді», — розповіла Наталя.

Не обійшли увагою і питання стигми людей з ВІЛ-інфекцією з боку медичних працівників та з боку суспільства, яка ще на жаль існує.

«Коли я закінчувала, та хотіла запросити жінок з крос-груп до нас на зустрічі ініціативної групи, бо зрозуміла, що є потреба в цьому. Та якби було приміщення для консультаційного кабінету чи зустрічей, було б набагато краще. Але це напрямок для майбутніх кроків в роботі», — поділилася активістка.

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print