0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Сьогодні провідні фахівці Благодійного Фонду «Надія та Довіра» в якості запрошених спікерів долучилися до участі у «Семінарі — тренінгу з поліцейськими відділів організації забезпечення діяльності місць тимчасового тримання осіб та ізоляторів тимчасового тримання Національної поліції України».
Тетяна Лебедь, керівниця проєкту «Підтримка Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ, розширення програм ЗПТ у м. Києві» виступила з презентацією і розповіла про нашу діяльність.
✓ Керівники ІТТ розповіли про труднощі з ідентифікацією тих учасників ЗПТ, які отримують замісні препарати через приватне і медзаклади, оскільки на момент потрапляння в ІТТ не всі мають при собі листок призначення.
✓ Питання від присутніх також стосувалися кількості учасників програми ЗПТ в Україні, тривалості участі у програмі ЗПТ та обгрунтування її ефективності.
Наші фахівці пояснили, що людина може отримувати лікування протягом всього життя, але є випадки, коли людина приймає рішення про вихід з програми.
Пацієнтами державних сайтів є близько 24 тис. людей.
Замісна підтримувальна терапія є сьогодні способом лікування залежності від опіоїдів з доведеною ефективністю.
✓ Також ми поділилися прикладами успішної співпраці між Національною Гарячою Лінією з питань наркозалежності та ЗПТ та керівниками установ, завдяки якій люди, які потрапляли у місця несвободи, зберігали безперервність лікування.
Керівник проєкту Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ Андрей Яровой розповів про адвокаційну роботу, можливості для візитів до СІЗО у якості монітора від Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.
Також під час зустрічі обговорювалося питання щодо необхідних інформаційних матеріалів. Присутні зійшлися на думці, що це можуть бути листівки та візитівки з контактами Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ, які б могли бути розміщені у райвідділах.
Завдяки заходу вдалося окреслити коло питань та напрямків для подальшої співпраці.
Ми надзвичайно вдячні Національна поліція України за можливість виступити й розповісти про можливості для допомоги людям, які живуть з наркозалежністю.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print