0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Минулої п’ятниці провідні фахівці Благодійного Фонду Надія та Довіра Тетяна Лебедь та Андрій Яровий долучилися до візиту представника The U.S. President’s Emergency Plan for AIDS Relief (PEPFAR) Брендона Гарвіна (Brendan Garvin) до КНП «КМНКЛ «Соціотерапія».
Під час свого візиту Брендон Гарвін ознайомився з роботою програми замісної підтримувальної терапії на базі медзакладу.
Директор КНП «КМНКЛ «Соціотерапія» Володимир Ярий та завідувач відділення Каландія Гела Тенгізович детально розповіли про виклики війни та як їх долають у медзакладі.
Брендон Гарвін також дізнався більше про мобільну амбулаторію та доставку з її допомогою ліків тим пацієнтам, які через стан здоров’я не мають можливості відвідати медзаклад. Андрій Яровий розповів про власний досвід отримання життєво необхідних ліків завдяки мобільній амбулаторії у той час, як він хворів на запалення легень.
Крім того Брендон дізнався більше про діяльність Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ.
«Ми надзвичайно вдячні, що усі ці роки The U.S. President’s Emergency Plan for AIDS Relief (PEPFAR) та CDC підтримували наш проєкт «Підтримка Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ, розширення програм ЗПТ у м Київ». Завдяки його реалізації нам вдалося залучити сотні людей до ЗПТ та АРТ, тобто ми допомогли зберегти життя та здоров’я сотням людей. Цьогоріч ми розпочали надзвичайно важливий проєкт, спрямований на допомогу тим, хто перебуває у місцях несвободи. Ми сподіваємося на подальшу підтримку та продуктивну роботу в рамках проєкту», — зазначила керівниця проєкту Тетяна Лебедь.
.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print