0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Військова служба та участь у програмі ЗПТ — це надзвичайно чутлива тема. Вона підіймає на поверхню такі питання, як
? чи принесе користь людина з залежністю у війську своїм побратим та державі?
? невже військові мають менше прав, ніж засуджені (бо механізм забезпечення препаратами ЗПТ у місцях несвободи є, чого не скажеш про Сили Оборони)?
Фахівці Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ зафіксували випадок, який може свідчити про досить суперечливу тенденцію, коли пацієнти ЗПТ опиняються у війську.
До нас звернувся пацієнт програми ЗПТ з м .Полтава, який отримує препарат щоденно.
Чоловік розповів, що на телефонне запрошення тцк прийшов оновити данні, після чого був затриманий у приміщені тцк, за лічені години «пройшов» ВЛК (лікаря нарколога в складі комісії звісно ж не було), а документи, які були на руках — лист призначення, комісія до уваги не взяла.
Після проходження ВЛК пацієнту ЗПТ вручили бойову повістку.
Пацієнта було перенаправлено на юриста гарячої лінії, але, на жаль, як це часто буває, він проігнорував рекомендації та поради, і підписав всі документи, що йому надали працівники ТЦК.
Національна Гаряча Лінія тримає на контролі дане питання та рекомендує всім пацієнтам ЗПТ, які будуть звертатись в тцк, щоб оновлювати данні, ставати на облік ,тощо — при візиті майте на руках виписку з історії хвороби, у якій вказаний діагноз.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print