0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Ви ж знаєте, що Благодійний Фонд «Надія та Довіра» за підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health, The U.S. President’s Emergency Plan for AIDS Relief (PEPFAR) та CDC реалізує проєкт, спрямований на допомогу людям, які перебувають в СІЗО, ІТТ та установах виконання покарань?!
Сьогодні ми ділимося історією, як завдяки допомозі Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ пацієнт програми, який потрапив до ІТТ, зберіг безперервність лікування.
Про якість нашої роботи та довіру до Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ свідчить той факт, що до нас звертаються представники адміністрації ІТТ.
Нещодавно на Гарячу Лінію звернувся старший інспектор ІТТ м. Первомайський Харківської області з проханням допомогти забезпечити доступ до лікування у програмі ЗПТ учаснику державної програми ЗПТ, який знаходиться в статусі тимчасово затриманого в ІТТ м. Первомайський.
З документів, які підтверджують участь у програмі, чоловік мав лист призначення.
Для підтвердження інформації щодо участі затриманого у програмі ЗПТ згідно даних в листку призначення, наш черговий оператор звʼязався з лікарем наркологом медзакладу, потім звʼязався з лікарем наркологом найближчого сайту, а саме з медзакладом м. Лозова Харківської області, який впроваджує державну програму ЗПТ. Потім черговий оператор передав відповідну інформацію та контакти лікаря медзакладу, де затриманий отримував лікування.
Завдяки співпраці працівників ІТТ м. Первомайський, фахівців Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ та професіоналізму медпрацівників, затриманому був наданий доступ до лікування у програмі ЗПТ та збережена безперервність лікування.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print