0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

 
Сьогодні ми хочемо звернутися до усіх пацієнтів замісної терапії: участь у програмі вимагає дотримання правил. За їх порушення людина може бути виключена з програми, і це не буде порушенням прав пацієнта.
 
Нещодавно до нас зі скаргою на дії лікаря звернулася мати одного з учасників програми. Жінка розповіла, що сина позбавляють життєво необхідного лікування, виводять через детоксикацію з програми ЗПТ проти його волі.
 
Якщо наші фахівці фіксують скаргу на дії медпрацівників, то ми обов’язково зв’язуємося і з іншою стороною конфлікту. Тобто цього разу ми зателефонували лікарю з питанням, що саме стало приводом для виключення пацієнта з програми.
 
Нам було дуже прикро чути, що пацієнт погрожував лікарю фізичною розправою і настільки агресивно себе поводив, що медпрацівникам довелося викликати поліцію.
Зрозуміло, що після таких вчинків лікар має повне право виключити пацієнта з програми, і навряд чи чоловік зможе поновитися в тому ж лікувальному закладі. При цьому закон повністю на боці лікаря.
Виходом для чоловіка може стати хіба отримання в приватному закладі рецепту на препарат та купівля ліків власним коштом.
 
Ми вкотре наголошуємо: пам’ятайте, що, як усі люди, пацієнти ЗПТ мають як права, так і обов’язки. Будь ласка, дотримуйтесь правил участі в програмі, інакше ми не зможемо відстояти ваші інтереси. Якщо ж виникає конфліктна ситуація – замість сварки та агресії, зверніться за роз’ясненнями до нас або до кейс-менеджера сайту. Такий підхід не лише збереже Ваші нервові клітини, а й допоможе уникнути непотрібного конфлікту.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print