0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

В умовах агресії російської федерації чимало учасників програми ЗПТ прагнуть захищати сім’ю та рідну землю в лавах Збройних сил України.
Ми на Національній Гарячій Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ, отримуємо відповідні звернення регулярно. Безперечно, ми захоплюємося мужністю учасників програми й розуміємо, що мова йде про поклик серця. Проте ми також намагаємося кожному пояснити, що отримувати замісний препарат на передовій буде вкрай проблематично, а в ряді випадків – узагалі неможливо.
Звичайно, програма дає відчуття стабільності та гарного самопочуття, але, будь ласка, перш ніж прийняти рішення про несення служби, об’єктивно оцініть власний стан здоров’я. Учасник програми ЗПТ не випадково є обмежено придатними у воєнний час.
❗️Якщо ж Ви приймете рішення не повідомляти про участь у програмі й нести військову службу – будьте готові, що командири не завжди мають змогу та готові йти назустріч й відпускати бійців для отримання замісного препарату для самостійного прийому.
Актуальна інформація з приводу, чи є пацієнт ЗПТ військовозобов’язаним – за посиланням.
Якщо у вас виникли питання, задати їх можна консультантам за телефоном Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ 0-800-507-727 або у повідомленнях на Fb-сторінці, ми на зв’язку щодня з 7.00 до 23.00.
На Національній Гарячій Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ також можна отримати безкоштовну телефонну консультацію лікаря-нарколога, лікаря-інфекціоніста з питань, пов’язаних з COVID-19, та юриста.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print