0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

До уваги учасників програми ЗПТ з м. Київ!
Вже з 1.11.2021 в місті починають діяти жорсткі обмеження у зв’язку з червоною зоною карантину.
 
Скористатися громадським транспортом зможуть лише ті пасажири, які мають ПЛР-тест (дійсний 72 години) або сертифікат про вакцинацію
Їх наявність перевірятимуть рейдові групи правоохоронців — вибірково, не на зупинках, а прямо у транспорті.
Штраф за проїзд без наявності сертифікату або ПЛР-тесту становитиме від 17 до 34 тисяч грн, згідно з Кодексом про адміністративні правопорушення. Конкретний розмір визначатиме суд.
Заборонено перебувати без масок, які закривають ніс і рот, у підземних переходах, на зупинках транспорту, на територіях закладів охорони здоров’я та освіти. В інших місцях загального користування можна бути без маски лише за умови соціальної дистанції в один метр.
 
Ми звертаємося до усіх учасників програми: заздалегідь подумайте про те, як будете діставатися до кабінету видачі замісного препарату. Зважте всі «за» та «проти» і пройдіть вакцинацію від COVID-19. Це не лише збереже ваше здоров’я в умовах пандемії, а й значно спростить життя в соціальному плані.
 
Якщо є питання щодо роботи кабінетів ЗПТ в період карантину в м. Київ, задати їх можна консультантам Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ за телефоном 0-800-507-727 (дзвінки в межах України безкоштовні). Звернувшись до нас, можна також отримати безкоштовну консультацію лікаря-інфекціоніста з питань, пов’язаних з коронавірусною інфекцією.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print