';

Про лікування супутніх захворювань говорили під час інформаційного заняття в Києві

Днями відбулося інформаційне заняття для нових учасників програми ЗПТ м. Києва. На ньому обговорювали, як та де учасники програми замісної терапії можуть отримати медичну допомогу в зв’язку з супутніми захворюваннями.

«Для захворювань, які пов’язані або спричинені головним, але можуть бути діагностовані окремо, в медицині є термін «коморбідні стани». Наприклад, якщо говорити про наркозалежність, то найчастіше споживачі наркотиків також мають проблеми з судинами, потребують лікування вірусних гепатитів та ВІЛ-інфекції. Як і де отримати необхідне лікування, ми й обговорювали під час зустрічі», – розповів завідувач відділення КМКНЛ «Соціотерапія» Каландія Гела Тенгізович.

Тема отримання лікування для учасників програми – актуальна, тому не дивно, що вона викликала неабияку цікавість. Присутні ставили чимало запитань, розповідали про своїх знайомих, цікавилися, що зараз необхідно, щоб людина стала учасником програми.

«Я також наголосив на тому, що на сайті працює лікар-інфекціоніст, який може надати інформацію з питань вірусних гепатитів та інших інфекційних захворювань», – розказав Гела Тенгізович.

Завершилося інформаційне заняття традиційним кавуванням, яке проходило на вулиці.

Слід зазначити, що з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції, інформаційні заняття за гарної погоди проходять на вулиці. Такий формат припав до душі учасникам зустрічей, бо цікава тема для спілкування та смаколики роблять атмосферу занять більш неформальною.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80