';

Присутність на V Національному Жіночому Форумі з ВІЛ та СНІД з міжнародною участю

Лідерки Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА Тетяна Лебедь, Юлія Коган та Наталя Карагашова стали учасницями П’ятого Національного Жіночого Форуму з ВІЛ та СНІД з міжнародною участю. Захід проходив 15-17 жовтня.


Захід, організований Позитивні жінки став майданчиком для обговорення досягнень спільноти жінок, які живуть з ВІЛ в Україні. Окремо йшлося про медреформу в контексті програм лікування і профілактики ВІЛ-інфекції.


“Усі ці теми актуальні і для більшості представниць спільноти жінок, які живуть з наркозалежністю, оскільки наші організації працюють з крос-групами, тому для нас велика відповідальність бути присутніми на Форумі”, – висловилася Тетяна Лебедь.


Форум тривав три дні, за цей час учасниці обговорили питання криміналізації та множинної дискримінації, дізналися про способи підвищення видимості спільноти через сторі-телінг. Окрім того, були оприлюднені дані дослідження, яке стосувалося ВІЛ та насильства. Окрема паралельна сесія стосувалася жіночого репродуктивного та сексуального здоров’я, зокрема папіломавірусу та раку шийки матки.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80