0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

На черговій зустрічі ініціативної групи жінок, які живуть з наркозалежністю, вирішено обговорити права людини в контексті прав жінок, які живуть з наркозалежністю.

Таку тему обрали виходячи з того, що Міжнародний день прав людини відзначається 10 грудня. Саме в цей день 1941 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальний Декларацію прав людини, а з 1950 року Міжнародний день прав людини відзначається цього дня.
Заняття проводила директорка філії Легалайф-Украина Марина Гридіна, яка розповіла, як про історію свята, так і про те, які права мають представниці спільноти.
«Конституція України – це Основний Закон України, і саме вона гарантує нам права. І не важливо, чи хворіє жінка на хронічне рецидивуюче захворювання (наприклад, наркозалежність), прав у неї не стає менше», — розповіла Марина.
Що роботи, якщо твої права порушують? Як відновити свої права? Як навчитися відстоювати власні права?
Обговорення цих питань відбувалося у форматі дискусії між учасницями ініціативної групи. Показово, що більшість учасниць зустрічі, завдяки співпраці з численними партнерами, знає, до кого звернутися у разі порушення прав.
«Найголовніше, до чого ми прийшли в ході дискусії: слід змінити наркополітику з репресивної на лояльну. І ми маємо на це право!», — пояснила Марина.
Нагадуємо, що інформаційні заняття проходять за підтримки БО «Меридиан»
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print