0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Період реалізації: 01.07.2017-31.01.2019

Джерело фінансування: МБФ «Альянс Громадського здоров’я» за фінансової підтримки Центру контролю та профілактики захворювань США (CDC), в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR).

Сума гранту: 85958,00 $

Мета проекту

Розширення доступу людей, що вживають ін’єкційні наркотики, до замісної підтримуючої терапії, підвищення якості ЗПТ та покращення кожного каскадного елемента в цілях 90-90-90 (90% мешканців, які живуть із ВІЛ, повинні знати про свій ВІЛ-статус; 90% людей, які знають про свій позитивний ВІЛ-статус, повинні отримувати відповідне лікування; 90% людей, які лікуються, повинні мати вірусне навантаження, яке не визначається).

Цільова аудиторія

  • пацієнти, які страждають на залежність від опіоїдів і потребують ЗПТ в м. Київ
  • клієнти програм замісної підтримуючої терапії
  • активні наркоспоживачі, в тому числі, потенційні клієнти програми ЗПТ з кола споживачів ін’єкційних наркотиків
  • батьки та родичі клієнтів ЗПТ та ЛВІН
  • працівники правоохоронних органів
  • медичний персонал
  • керівники та фахівці НУО, які працюють в сфері зменшення шкоди та/або ведуть медичний та психосоціальний супровід сайтів ЗПТ
  • загальне населення країни

В умовах концентрованої епідемії ВІЛ, де основною групою є люди, що вживають ін’єкційні наркотики, програми замісної підтримувальної терапії є безцінним інструментом забезпечення профілактики та доступу до лікування для системи суспільного здоров’я, забезпечуючи досягнення глобальних цілей 90-90-90.Для досягнення цілей 90-90-90 у рамках виконання стратегії Fast Track City Initiative  в м. Києві знаходяться та залучаються нові клієнти в програми ЗПТ, здійснюється супровід ВІЛ-позитивних пацієнтів на АРТ-терапію, проводится масована рекламно-інформаційна кампанія з метою залучення ЛВІН до програми замісної терапії.Також в рамках реалізації проекту відбулось розширення та вдосконалення роботи Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ. Для надання фахових консультацій залучено лікаря-нарколога та юриста. Збільшено робочий час на 4 години на добу.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print