0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Благодійний Фонд «Надія та Довіра» звертає увагу відповідальних державних посадовців та організацій громадянського суспільства на ситуацію з невизначеною позицією України у підготовці до важливого Засідання високого рівня з питань боротьби з ВІЛ/СНІД, що має відбутися у Нью-Йорку 8-10 червня 2021 року.
Наразі вже завершився другий раунд обговорення нової редакції Проекту політичної декларації з ВІЛ/СНІД, і ряд делегацій-членів нашого регіону чинять системні спроби виключити з неї прогресивні формулювання, пов’язані з дотриманням прав ключових груп населення, їх залученням до заходів протидії епідемії, створення сприятливого політичного середовища, декриміналізації тощо.
Символічно, що ці неконструктивні пропозиції надають офіційні делегації країн, які протягом останніх років отримали стійку репутацію держав, вкрай далеких від демократичних засад дотримання прав людини та опонентів впровадження прогресивних підходів з протидії ВІЛ/СНІД. Зокрема, мова йде про країну-агресора Російську Федерацію та її союзника – Республіку Білорусь. Їхні пропозиції щодо нівелювання значення та досягнень чинної Політичної декларації ситуативно підтримують такі країни як Індонезія, Саудівська Аравія, Іран, Китайська Народна Республіка, Республіка Куба та деякі інші.
Задля активізації залучення офіційного представництва України в ООН в конструктивне обговорення проекту нової Політичної декларації та підтримку прогресивних пропозицій, ми направили офіційне звернення до Постійного представника Постійного представництва України при ООН / Perm Mission of Ukraine to the UN, Міністру охорони здоров’я України та Директору Департаменту міжнародних організацій Міністерства закордонних справ України.
 
Закликаємо небайдужі національні організації, особливо які безпосередньо представляють інтереси ключових спільнот, долучитися до цього важливого процесу і направити свої індивідуальні звернення до вищевказаних та інших зацікавлених державних інституцій.
 
 
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print