0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

З’явитися з речами до військової частини. Відповідні вимоги до учасників програми замісної підтримувальної терапії дедалі частішають.
Небезпека цих ситуацій у тому, що алгоритму забезпечення замісними препаратами у лавах Сил оборони досі не впроваджений, відповідно, людина ризикує втратити доступ до життєво необхідних ліків.
Переривання у лікуванні ЗПТ створює значні ризики для здоров’я людини, крім того — усі позитивні здобутки від лікування можуть бути зведені нанівець.
Проте питання охорони здоров’я конкретної людини та громадського здоров’я з незрозумілих причин досі ігнорується, зате звернення від учасників програми ЗПТ, які звертаються на Національну Гарячу Лінію з питань наркозалежності та ЗПТ продовжують надходити.
Так, днями до нас на Національну Гарячу Лінію з питань наркозалежності та ЗПТ звернувся учасник програми з м. Кривий Ріг.
Чоловік розповів, що отримав бойову повістку та сьогодні має з’явитися з речами до військової частини.
Чоловік отримав безкоштовну консультацію юриста нашої організації. Ми слідкуємо за розвитком ситуації та очікуємо на відповідь на наше звернення від Міністерство оборони України
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print