0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Пацієнт замісної терапії, який потрапив до ІТТ в Павлограді, зберіг безперервність лікування, а потім пройшов детоксикацію в СІЗО міста Дніпра. Весь час консультанти Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ тримали ситуацію «на контролі».
 
Спочатку до нас звернувся сам чоловік: він розповів, що потрапив до ІТТ, і, незважаючи на обідню пору, його не відвозять на сайт для отримання життєво необхідного лікування. Учасник програми дуже хвилювався, що медична установа зачиниться, а він залишиться без ліків.
Фахівці Гарячої Лінії відразу зателефонували до чергової частини, і там пояснили, що відвозити чоловіка на сайт планують, але очікують на конвой.
Слід зазначити, що дійсно, безперервність лікування в ІТТ була забезпечена. Сам чоловік прийняв дуже вірне рішення — став поступово знижувати дозування замісного препарату, і на момент переведення до СІЗО приймав всього 5 мг на добу.
Проте і сам чоловік, і його рідні хвилювалися, щоб у СІЗО в Дніпрі учаснику програми ЗПТ була проведена детоксикація.
 
Наші фахівці зв’язалися з Центром охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України і попередили про переведення до СІЗО м. Дніпро учасника програми. Як результат, жодних труднощів з проходженням детоксикації не виникло.
Чоловік також отримав рекомендації від консультанта Гарячої Лінії щодо того, як потрапити до виправної установи в Херсоні, на базі якої впроваджується пілотний проєкт з надання лікування замісною терапією.
 
«Ми дякуємо усім причетним до вирішення цієї ситуації за професіоналізм. Показово, що усі учасники процесу були гарно обізнані щодо безперервності лікування ЗПТ або забезпечення детоксикації. Зі свого боку, ми, фахівці Гарячої Лінії, слідкували за ситуацією та сприяли тому, щоб учасник програми отримував необхідну медичну допомогу. Важливою була також підтримка людини та її рідних у цій непростій ситуації», — прокоментувала випадок президент Благодійного Фонду «Надія та Довіра» Світлана Ткаля.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print