0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Період реалізації: 01.05.2017-31.12.2019

Джерело фінансування: МБФ «Альянс Громадського здоров’я» за фінансової підтримки Уряду Нідерландів, в партнерстві з Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІД (Великобританія) та Aids Fonds (Нідерланди)

Сума гранту: 160400,00$

Мета проекту

Проект спрямовано на забезпечення рівного доступу до послуг в області ВІЛ, а також сексуального, репродуктивного здоров’я та прав для людей, найбільш уразливих до ВІЛ, забезпечення рівних і повних прав для ключових груп населення, зміцнення потенціалу місцевих організацій, які здійснюють адвокаційну діяльність для досягнення цих цілей.

Цільова аудиторія

  • пацієнти ЗПТ та люди, які вживають наркотики, з окремим фокусом на жінок
  • партнери та батьки людей, які живуть з наркозалежністю

Забезпечення рівного доступу до соціальних, репродуктивних та правових послуг, а також створення позитивного іміджу, як батьків, є важливим етапом соціалізації людей, які вживають наркотики, в особливості жінок. Мобілізація та створення мережі жінок, що вживають наркотики, сприятиме розвитку спроможності жіночої спільноти та адвокаційного впливу на всіх рівнях, в тому числі входження лідерок спільноти у регіональні координаційні комітети з питань ВІЛ/СНІДу. Проведення досліджень щодо сексуального та репродуктивного здоров’я виявить конкретні потреби в контексті батьківства.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print