0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Міцна співпраця між Національною Гарячою Лінією з питань наркозалежності та ЗПТ та Всеукраїнським об’єднанням наркозалежних жінок ВОНА вже допомогла десяткам людей відстояти власні права.
Сьогодні ми ділимося черговою історією ефективної співпраці та вчасної допомоги.
Днями до фахівців Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ звернулась учасниця програми з м. Полтава.
Жінка розповіла, що перебуває під цілодобовим домашнім арештом, і тому не має змоги відвідати сайт, щоб отримати замісний препарат. Рідних та близьких, які б могли допомогти їй у вирішенні цього питання, теж нема.
Консультант Гарячої Лінії одразу ж звʼязалися з лікуючим лікарем. Виявилось, що у медзакладі через дефіцит бюджету відсутня така послуга, як доставка замісного препарату.
Тому наш оператор звʼязався з координаторкою параюристок та регіональних представниць Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА — Оленою Зубленко, а вона вже порекомендувала звернутися до регіональної координаторки ВОНЖ ВОНА в Полтавській обл. Надії Колосовської.
Надія поспілкувалася з лікарем, отримала препарат згідно всіх правових норм і доставила його клієнтці.
Завдяки співпраці Національної Гарячої Лінії, ВОНЖ ВОНА та лікаря нарколога Полтавського обласного центру терапії залежностей Клорфайну В.Й. учасниця програми була забезпечена життєво необхідним лікуванням.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print