';

Місто Дніпро приєдналося до глобального партнерства “Fast-Track Cities”

Місто Дніпро приєдналося до понад 300 міст в усьому світі, які є учасниками глобального партнерства “Fast-Track Cities”.

Мета цього партнерства – до 2030 року остаточно побороти ВІЛ, через активну протидію епідемії в першу чергу в великих містах.

Для цього:

– 95% людей, які живуть із ВІЛ, повинні знати про свій позитивний ВІЛ-статус;

– 95% людей, які знають про свій статус, повинні отримувати лікування;

– 95% людей, які лікуються, повинні мати вірусне навантаження, яке не визначається.

Без перебільшення, дуже амбітні цілі, але Дніпровська міська рада підписала Паризьку декларацію!Це стало результатом зустрічі «Влада і громадське суспільство: ефективна взаємодія задля подолання ВІЛ та туберкульозу у містах».

Модераторами заходу були Павло Розенко – віцепрем’єр-міністр України, радник ЮНЕЙДС, Антон Басенко – координатор Програми РІТСН в Україні та Роман Гайлевич – директор ЮНЕЙДС в Україні. Вони зібрали за круглим столом представників громадського сектора Дніпропетровської області. Серед присутніх була і регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» Світлана Родік.

«Підписання Паризької декларації в Дніпрі – це історичний крок. Проте він вимагає і проведення великої подальшої роботи. Упевнена, об’єднавши зусилля нам вдасться втілити цілі в життя», – поділилася враженнями від зустрічі Світлана.

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share

+38 (044) 229 42 80