0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

vbqt2ksceawvnuvc
Ми спільно з партнерами Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю та Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА продовжуємо нашу боротьбу за максимально якісні препарати замісної підтримувальної терапії для учасників програми ЗПТ.
 
Протягом 2022 року на національну Гарячу Лінію з питань наркозалежності та ЗПТ надійшло 348 скарг на якість та дозування препарату. Тобто, скарги на якість або недостатнє дозування замісного препарату надходили практично щодня. Інформацію про це наші фахівці озвучували на зустрічах різного рівня, і ми отримали листа з проханням активізувати роботу в цьому напряку. Тобто, з’явився шанс переломити ситуацію.
 
Це доречно зробити саме зараз, оскільки фахівці Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ фіксують масові скарги на замісний препарат «Метафін».
 
Варто відзначити, що в більшості регіонів пацієнтам, яким не вистачає середнього закупівельного дозування у 100 мг і які готові докуповувати замісний препарат додатково власним коштом в аптечній мережі, лікарі відмовляють у видачі електронних рецептів, оскільки вважають дозування у 100 мг «максимальним терапевтичним».
Ми вже неодноразово привертали увагу до цієї проблеми й будемо й надалі працювати над тим, щоб отримати роз’яснення, як бути пацієнтам.
 
Крім того, ми хочемо звернутися до учасників програми: нам потрібна ваша активність, щоб таки домогтися максимально якісних ліків. Тому ми просимо вас заповнити інформацію про скарги (пам’ятаємо, що ви всі вже неодноразово це робили, але ми всі зацікавлені в тому, щоб розв’язати питання). Тому перейдіть за посиланням та виберіть «Повідомлення від пацієнта»
 
Ось відео-інструкція, як заповнювати інформацію. 
Якщо ж ви потребуєте додаткових роз’яснень – телефонуйте нам за номером 0-800-507-727 або звертайтеся на нашій сторінці онлайн, і наші консультанти обов’язково допоможуть. Нагадуємо, що наші консультанти на зв’язку щодня з 7.00 до 23.00.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print