0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

 
 
Фахівці Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ стали фіксувати випадки відмови у прийнятті на програму в безпечних регіонах ВПО.
Це одна з основних негативних тенденцій, яку можна простежити, спираючись на звернення, які до нас надходили протягом 1-15 червня. Протягом названого періоду на Національну Гарячу Лінію з питань наркозалежності та ЗПТ надійшло 228 звернень (193 телефоном та 35 онлайн).
Якщо порівнювати з першими місяцями війни, то кількість звернень значно зменшилась, також змінилась і їхня тематика, наприклад:
переведення пацієнтів, які приймають препарат метадон, на щоденний прийом, через те що препарат у сиропі (м. Київ),
скарги від пацієнтів державної програми щодо тимчасового переведення їх на приватний сайт ЗПТ для отримання замісного препарату своїм коштом (м. Харків),
відмова у прийомі пацієнтів ВПО (Харків, Одеса, Дніпро, Кривий Ріг).
Але з деяких тем кількість звернень залишається стабільно високою, наприклад: контакти сайтів ЗПТ в Україні та за кордоном, COVID-19, нестача дозування замісного препарату (Полтава, Черкаси, Кропивницький).
Продовжують клієнти Гарячої Лінії цікавитися і тим, як стати пацієнтом державної програми ЗПТ?
Наші фахівці намагаються максимально відстояти інтереси кожного учасника програми, який до нас звертається. Також під час зустрічей різного рівня ми інформуємо про системні проблеми в реалізації програми ЗПТ, щоб знайти шляхи їх вирішення.
Тому, якщо у вас виникли питання або труднощі, звертайтеся за телефоном Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ 0-800-507-727, наші консультанти на зв’язку щодня з 7.00 до 23.00.
На Національній Гарячій Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ також можна отримати безкоштовну телефонну консультацію лікаря-нарколога, лікаря-інфекціоніста з питань, пов’язаних з COVID-19, та юриста.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print