0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Завдяки тісній співпраці Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ, відповідальних органів та самовідданій праці медперсоналу, пацієнти замісної підтримувальної терапії в м. Верхньодніпровську (Дніпропетровська область) зберегли безперервність лікування.
Ввечері 26.10.2022 на Гарячу Лінію стали надходити масові дзвінки від учасників програми з м. Верхньодніпровськ, які розповідали, що медзаклад не має залишків препарату, щоб видати їм життєво необхідні ліки наступного дня.
Фахівці Гарячої Лінії одразу ж звернулися з цією проблемою до відповідальних органів. Там пояснили, що знають про ситуацію, вона пов’язана з розподілом препарату в межах області. Також наших співробітників запевнили, що переривання лікування не трапиться, люди отримають ліки, але в другій половині дня.
Ця інформація і була донесена співробітниками Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ до пацієнтів. Проте, коли опівдні наступного дня на території медзакладу стали збиратися учасники програми, а препарату все ще не було, почався новий шквал дзвінків на Національну Гарячу Лінію з питань наркозалежності та ЗПТ.
Люди були у відчаї й погрожували скоїти масове самогубство. Наш консультант намагався підібрати слова, щоб заспокоїти пацієнтів, й допомогти у вирішенні цієї надскладної ситуації.
Як нам пояснили, затримка з часом доставки була пов’язана з додатковими перевірками на дорозі з боку співробітників поліції.
Надвечір медзаклад таки отримав препарати замісної підтримувальної терапії, а щоб роздати їх людям, медпрацівникам довелося затриматися на роботі. Ми окремо дякуємо їм за відданість справі та людяність. Усі пацієнти, хоч їм і довелося похвилюватися, зберегли безперервність лікування.
Співробітники Гарячої Лінії звертаються до пацієнтської спільноти: люди, не будьте байдужими! Чим раніше ви повідомите нас про можливі надзвичайні ситуації, пов’язані з роботою програми ЗПТ, тим ефективнішими будуть результати наших заходів з їх вирішення.
——————
Нагадуємо, що попри війну ми продовжуємо захищати права наркозалежних та пацієнтів ЗПТ. Зв’язатися з нами можна онлайн або за телефоном 0-800-507-727 (дзвінки з телефонів мобільних та стаціонарних операторів України безкоштовні). Наші консультанти на зв’язку щодня з 7.00 до 23.00.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print