0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

— 958 нових клієнтів стали учасниками програми ЗПТ та 7 нових клієнтів розпочали прийом АРТ в м. Києві протягом жовтня 2021 р. – серпня 2022 р.
— Пацієнткою програми ЗПТ стала породілля в м. Києві, яка звернулася по допомогу до нас на Національну Гарячу Лінію.
— Протягом січня — вересня 2022 р. оператор Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ, який працює з 1 по 10 число кожного місяця, прийняв 1196 дзвінки.
— Клієнти Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ за потреби отримували безкоштовні телефонні консультації дружнього лікаря-нарколога та кваліфікованого юриста.
Відповідні результати проєкту «Підтримка роботи Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ, розширення програми ЗПТ в м. Києві» представила керівниця проєкту Тетяна Лебедь під час у координаційної онлайн-зустрічі з CDC
«У зв’язку з війною, ми були змушені тимчасово призупинити адвокаційні візити в регіони та інформаційні заняття для нових пацієнтів ЗПТ в м. Києві. Останнє з них було проведене якраз напередодні повномасштабного вторгнення – 23 лютого. Проте в рамках проєкту ми змогли реалізувати інші не менш важливі активності – такі, як надання необхідної інформації представникам спільноти, мотивування до участі в програмі ЗПТ, і маємо вагомі результати. Ми дуже вдячні за можливість реалізовувати активності в рамках проєкту й надалі», — зазначає Тетяна.
Нагадуємо, що Благодійний Фонд «Надія та Довіра» реалізовує проєкт «Підтримка Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ, розширення програм ЗПТ в м. Києві» за підтримки МБФ Альянс громадського здоров’я, Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR) та у співпраці з Центрами контролю та профілактики захворювань США CDC.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print