0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Днями консультанти Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ отримали дзвінок від жінки з Донецької області. Вона була у відчаї та пояснила, що її син – учасник програми ЗПТ. Він не бачить, є інвалідом першої групи, а тепер залишився без доступу до програми ЗПТ. Жінка опікується не лише сином, а й доглядає старенького немічного батька, тому сім’я не наважується на евакуацію до більш безпечних регіонів.
Наші консультанти зв’язалися з лікарями, і мати учасника програми приїхала та отримала для нього препарат.
Ми наголошуємо, що величезну роль у збереженні безперервності лікування зіграли чуйні, мужні та віддані справі медпрацівники. Без їхньої допомоги вирішити питання було б неможливо.
Однак, незважаючи на позитивне вирішення цієї ситуації, ми наполегливо рекомендуємо мешканцям Донецької області дослухатися до рекомендацій місцевої влади, зокрема, військово-цивільних адміністрацій. У зв’язку з бойовими діями ситуація в області – дуже напружена. В умовах обстрілів – кабінети видачі не працюватимуть, в під час окупації – взагалі припинять роботу. Відповідно, учасники програми ризикують залишаться без життєво-необхідного лікування на невизначений термін.
Крім того, навіть виїзд на підконтрольну Україні територію може стати бажаним, але неможливим, і може бути пов’язаним з ризиками для життя.
Консультанти Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ готові надавати консультативну підтримку, готові зорієнтувати з приводу регіонів, де готові приймати ВПО на програму ЗПТ. Ми на зв’язку з 7.00 до 23.00, а дзвінки за номером 0-800-507-727 безкоштовні в межах України. Крім того, звертатися до нас можна і через повідомлення на Fb-сторінці.
Ми працюємо у тісному партнерстві з іншими громадськими організаціями, зокрема ENPUD, Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю та Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА, і готові надавати всю можливу допомогу. Від вас необхідна лише рішучість та бажання зберегти власне життя та здоров’я.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print