0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Фахівцями Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ протягом січня-грудня цього року опрацьовано вже 6438 звернень, з них кожне шосте надійшло онлайн.
 
Ми зафіксували 258 кейсів, тобто випадків порушення прав людей, які живуть з наркозалежністю, та пацієнтів ЗПТ. Усі, хто до нас звертався, отримали консультацію та допомогу.
 
Більшість звернень стосувалися контактів кабінетів видачі та лікарів, правил участі в програмі ЗПТ. Замикає трійку лідерів з кількістю звернень питання «Як стати учасником програми ЗПТ?»
 
Тільки протягом жовтня-листопада співробітниками Благодійного Фонду «Надія та Довіра» було поставлено на програму ЗПТ 166 нових клієнтів
Про ці досягнення Благодійного Фонду «Надія та Довіра» вчора під час Зустрічі Стейкхолдерів розповів Андрій Яровий ( Андрей Яровой ), керівник проєкту «Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ».
Крім того ми щиро вдячні організаторам заходу за можливість ознайомитися з кращими практиками та обговорити виклики сьогодення.
———
Благодійний Фонд «Надія та Довіра» та Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ здійснюють діяльність за фінансування МБФ Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health у рамках проєктів за підтримки Глобального фонду The Global Fund та за підтримки Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД The U.S. President’s Emergency Plan for AIDS Relief (PEPFAR) та у співпраці з Центрами контролю та профілактики захворювань США CDC.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print