0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Вчора консультанти Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ пройшли онлайн-тренінг з юристом. Традиційно, під час подібних зустрічей ми розбираємо алгоритм дій для клієнтів Гарячої Лінії у типових ситуаціях.
Цього разу основна увага була зосередилися на питаннях, які напряму стосуються війни та пов’язаних з нею реалій.
 
Як діяти учаснику програми ЗПТ, який був мобілізований, а тепер його стан його здоров’я погіршився? За яких умов можливий виїзд за кордон для чоловіків учасників програми ЗПТ? Чи обов’язково декларувати замісний препарат при перетині кордону?
 
Якщо у вас є питання або ви потребуєте допомоги — звертайтеся до нас онлайн або за телефоном 0-800-507-727 (дзвінки з телефонів мобільних та стаціонарних операторів України безкоштовні).
 
Наші консультанти на зв’язку щодня з 7.00 до 23.00.
——-
Діяльність «Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ» координує Благодійний Фонд «Надія та Довіра»
за фінансування МБФ Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health у рамках проєктів за підтримки Глобального Фонду The Global Fund та за підтримки Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (The U.S. President’s Emergency Plan for AIDS Relief (PEPFAR) та у співпраці з Центрами контролю та профілактики захворювань США CDC
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print