0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Ви напевне вже знаєте, що звернувшись на Національну Гарячу Лінію з питань наркозалежності та ЗПТ можна отримати консультацію фахівчині з замісної підтримувальної терапії та гендеру.
Сьогодні ми ділимося ще однією історією допомоги.
До нас на Гарячу Лінію звернулася дівчина з м. Київ. Вона розповіла, що періодично вживає так звані стимулятори, а саме фен (амфетамін).
«Останнім часом я стала його вживати значно частіше, а нещодавно дізналася, що вагітна. Якщо ймовірність народження дити з вадами висока, я зроблю аборт». З цим запитом щодо консультації дівчина й була відправлена до фахівчині з ЗПТ та гендеру.
По-перше, фахівчиня з ЗПТ та гендеру пояснила дівчині, що вживання амфетаміну дійсно підвищує ризик затримки внутрішньоутробного розвитку, передчасних пологів та малої ваги дитини при народженні. Але мова йде лише про підвищений ризик, а не конкретні діагнози.
Крім того, наша фахівчиня поцікавилася, чи зможе клієнтка утримуватись від вживання під час виношування вагітності, на що отримала ствердну відповідь.
Для того, щоб вагітна клієнтка отримала максимально об’єктивну інформацію, її було переадресовано до дружнього лікаря за консультацією.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print