0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Благодійний Фонд «Надія та Довіра», зокрема, Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ, має тісні партнерські зв’язки з Всеукраїнським об’єднанням людей з наркозалежністю ВОЛНа

Ми часто працюємо разом, для того, щоб захистити права представників спільноти як на регіональному, так і на національному рівні.

Сьогодні ми вітаємо партнерів з проведенням VI Національного Форуму людей, які живуть з наркозалежністю в Україні. Це один з найбільш знакових заходів для представників спільноти в нашій країні. Ми дякуємо за можливість виступити зі вступним словом на відкритті заходу.

«Попри війну й надзвичайно складний час робота з порятунку, захисту прав та інтересів людей, які живуть з наркозалежністю, триває. Це яскраве свідчення того, наскільки сильною й незламною є наша спільнота. Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ й Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю ВОЛНа ще більше поглибили партнерські зв’язки та співпрацю, щоб кожен представник чи представниця спільноти отримали необхідну допомогу та підтримку під час війни», — зазначив у своєму виступі- привітанні Яровий Андрій, керівник проєкту Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ.

Також ми дякуємо Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримку Форуму.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print