0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Інформацію про ВІЛ, вірусні гепатити В та С та про доконтактну профілактику PrEP отримали пацієнти замісної терапії в Києві, які сьогодні взяли участь в інформаційному занятті.
Відповідні заходи для нових учасників програми ЗПТ регулярно організовує Благодійний Фонд «Надія та Довіра». Тему для спілкування традиційно обирають самі пацієнти.
Так само і цього разу, лікар-нарколог, завідувач відділення «Соціотерапія» Каландія Гела Тенгізович не лише доніс інформацію, а й відповів на питання присутніх.
«Показово, що якщо з інших тем в учасників зустрічі вже були певні знання, то інформація про PrEP виявилася для багатьох абсолютно новою. Я отримав багато запитань щодо того, що таке доконтактна профілактика, кому рекомендований прийом, як та де отримати PrEP. Присутні були приємно вражені відомостями про те, що Україна є із лідерів у впровадженні доконтактної профілактики серед країн Східної Європи», — поділився подробицями зустрічі Гела Тенгізович.
Інформаційне заняття проходило на свіжому повітрі. Літо, тепло й смачна кава-пауза сприяли невимушеному спілкуванню.
Нагадуємо, що усі бажаючі пацієнти ЗПТ з м. Києва можуть долучитися до інформаційних занять, які проводить Благодійний Фонд «Надія та Довіра» в рамках проєкту «Підтримка Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ, розширення програми ЗПТ в м. Києві» за підтримки МБФ  Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (The U.S. President’s Emergency Plan for AIDS Relief (PEPFAR) та у співпраці з Центрами контролю та профілактики захворювань США (CDC).
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print