0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Днями під час інформаційного заняття нові пацієнти замісної підтримувальної терапії дізналися, де та як пройти лікування супутніх захворювань, зокрема вірусного гепатиту С.
Не секрет, що чимало учасників програми, мають досить довгий стаж вживання ін’єкційних наркотиків, страждають на хвороби судин, потребують лікування вірусних гепатитів. Тому тема «Коморбідні стани» викликала в них неабияку зацікавленість.
«Під час заняття нові учасники програми дізналися, що на сайті працює лікар-інфекціоніст, який може надати фахову консультацію з питань вірусних гепатитів. Він же направляє пацієнтів до Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського, де можна отримати лікування. Але з наступного року в планах розвитку децентралізації лікування отримати препарати проти вірусного гепатиту С можна буде у нас, і навіть їхати нікуди не доведеться», — розповів завідувач відділення «Соціотерапія» Каландія Гела Тенгізович.
Завершилося заняття традиційною кава-паузою.
Нагадуємо, що інформаційні заняття для нових пацієнтів ЗПТ в м. Києві проводяться Благодійним Фондом «Надія та Довіра» за підтримки МБФ

Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print