0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

A house arrest ankle bracelet on
Кожну ситуацію, коли людина з нашою допомогою відстоює власні права та зберігає життєво необхідне лікування, ми відчуваємо як велику перемогу. Сьогодні ми можемо розповісти вражаючу історію допомоги, і варто зазначити що величезний вклад у вирішення ситуації внесла параюристка Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА.
 До нас, на Національну Гарячу Лінію з питань наркозалежності та ЗПТ, звернулася жінка і розповіла, що є пацієнткою замісної підтримувальної терапії. Поки учасниця програми перебувала в Полтавському СІЗО, вона продовжувала отримувати життєво необхідне лікування.
Загроза переривання стала реальною, коли жінку випустили під домашній арешт. Жінка була позбавлена можливості вийти з дому, щоб отримати необхідні ліки.
Про ситуацію була поінформована параюристка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА, яка звернулася до слідчого по дозвіл на відвідування кабінету видачі ЗПТ.
Проте слідчий зазначив, що відповідний дозвіл можливо отримати лише через суд. Параюристка звернулася до суду й отримала відповідний дозвіл. Тепер учасниця програми може виходити з дому з 9.00 до 11.00, що дозволяє їй відвідати кабінет видачі замісного препарату й отримати життєво необхідні ліки.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print