0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

408184347_769212121914055_3914529669077137389_n
Вчора телефон Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ був буквально червоним від дзвінків від пацієнтів замісної терапії з м. Нікополь.
Це прифронтове місто постійно перебуває під обстрілами, проте понад 200 учасників програми не залишають власні домівки, й потребують життєво необхідного лікування.
Вчора пацієнтам привезли замісний препарат з м. Дніпро та видали на термін до 10 днів частині учасників програми.
Проте цілий ряд проблем залишився невирішеним.
 Велика кількість пацієнтів у м. Нікополь мають інвалідність або перебувають у складному матеріальному становищі, тому не зможуть їздити до іншого міста, щоб отримати ЗПТ. Відповідно, доцільно розглянути можливість перенести кабінет ЗПТ в інший медзаклад у межах міста.
 Оскільки безпекова ситуація може погіршитися, доцільно розглянути можливість обладнання додаткових кабінетів ЗПТ у більш безпечних містах.
 Оскільки зберігання препарату в місті ризиковане, замісний препарат поки буде доставлятися з інших міст. Щоб доставити ліки — потрібні транспортні засоби та кошти для закупівлі палива.
 Обладнання додаткових кабінетів ЗПТ потребує окрім кваліфікованого медичного персоналу ще й обладнання.
Фахівці Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ написали офіційні звернення, у яких висловили свої пропозиції та застереження.
До речі, це вже друге звернення, підготоване нашою організацією з приводу ситуації у м. Нікополь.
Тепер ми очікуємо на відповідь та позитивне вирішення ситуації.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print