0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Фахівці Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ допомогли зберегти безперервність лікування двом учасникам програми, які потрапили до ізолятора тимчасового тримання у м. Кропивницький.
Наша Гаряча Лінія є дієвим інструментом у вирішенні питань з доступом до лікування ЗПТ. Тому до нас регулярно надходять звернення від адміністрації ІТТ.
Так трапилося і цього разу: до ІТТ в м. Кропивницький потрапило двоє учасників програми з м. Олександрія. в одного «при собі» був замісний препарат та листок призначення, інший ліків не мав.
Ситуація ускладнювалася тим, що в чоловіка був відкритий епізод лікування, а залишки замісного препарату знаходилися вдома, в Олександрії.
Консультант Національної гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ спочатку зв’язався з лікарем-наркологом у м. Кропивницький і дізнався, що після вирішення усіх проблемних питань, учаснику програми там згодні видати замісний препарат.
Тоді звернувся до лікаря-нарколога з м. Олександрія, з яким домовився, що мати учасника програми принесе до медзакладу залишки замісного препарату й епізод лікування щодо цього пацієнта буде закритий.
Завдяки людяності та глибокому розумінню ситуації, всі проблемні моменти були залагоджені, і пацієнт отримав життєво-необхідне лікування.
Ми висловлюємо щиру подяку, як адміністрації ІТТ, так і лікарям.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print