0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Фахівці Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ допомогли військовослужбовцю ЗСУ отримати життєво-необхідні препарати.
До нас днями звернувся чоловік, який проходячи службу в лавах ЗСУ, продовжував отримувати препарати ЗПТ в одному з міст України.
Проте у зв’язку з активізацією військових дій на Сході нашої країни, його військову частину було передислоковано до лінії фронту. Чоловік опинився у вкрай складні ситуації, оскільки не мав запасу препарату і не знав, де і як на новому місці отримували лікування ЗПТ.
Фахівці Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ зв’язалися з адміністрацією найближчого лікувального закладу, на базі якого реалізується програма ЗПТ.
У той же день, учасник програми отримав замісні препарати для самостійного прийому.
На фоні того, що нашій команді вдалося допомогти людині в цій ситуації, ми хочемо привернути увагу до того факту, що досі не врегульоване питання щодо забезпечення лікуванням ЗПТ військовослужбовців. Проте ми відзначаємо, що ситуації, коли мобілізують учасників програми — вже нами неодноразово зафіксовані, а відповідна інформація входить до аналітичних звітів нашої організації.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print