0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Фахівці Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ допомогли отримати життєво-необхідне лікування ЗПТ учаснику програми, який є військовослужбовцем.
Консультанти Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ надзвичайно уважно ставляться до кожного звернення. Частою є ситуація, коли за першим питанням стоїть набагато масштабніша потреба, яку потрібно виявити та вирішити.
Так, днями до нас звернувся чоловік з питанням про контакти приватного кабінету ЗПТ в м. Луцьк. Наш консультант запитав, чи не хоче чоловік стати учасником державної програми ЗПТ? І у відповідь почув, що цей клієнт Гарячої Лінії є військовослужбовцем.
Проте перед тим, як розпочати службу в Збройних Силах, отримував препарати ЗПТ у приватному медзакладі в м. Києві. З початком служби в нього зникла можливість для поїздок раз на 10 днів за життєво-необхідними ліками.
Відповідно, коли чоловік розповів своєму командиру про ситуацію зі здоров’ям, його направили до стаціонару Волинського обласного центру терапії залежностей.
На базі цього ж медзакладу знаходиться кабінет видачі ЗПТ.
Консультант Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ зв’язався з соціальним працівником, і з його допомогою чоловіка поставили на державну програму ЗПТ.
Пацієнт вже отримав життєво-необхідні ліки й планує пройти ВЛК, яка й вирішить, чи придатний чоловік до подальшої військової служби.
«На хвилі патріотизму й бажання захищати Батьківщину не всі учасники програми ЗПТ можуть розрахувати власні сили. Часто люди не повідомляють про участь у програмі ЗПТ, а потім стикаються з синдромом відміни й потребують допомоги. Питання отримання ЗПТ учасниками програми, які перебувають у Силах Оборони, не врегульоване на законодавчому рівні. Тому фахівці Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ намагаються вирішити кожну ситуацію індивідуально, обираючи найкраще для людини рішення з усіх можливих», — зазначив керівник проєкту Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ Андрій Яровий (Андрей Яровой).
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print