0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Ізолятор тимчасового тримання #6, розташований у м. Ірпінь, відновлює свою роботу.
Будівля ІТТ зазнала руйнування під час повномасштабної війни, і це стало поштовхом до масштабної реконструкції.
Фахівці Благодійний Фонд «Надія та Довіра» були серед числа запрошених і змогли ознайомитися з відбудовую та оновленням, які врахували кращі європейські практики.
Усі слідчі дії відбуватимуться на першому поверсі, де приміщення обладнанні камерами відеоспостереження.
Враховуючи, що співробітники поліції працюють з нагрудними відеокамерами, затримана людина буде убезпечена проти неправомірних дій, а співробітник поліції — від можливого наклепу з боку затриманого.
Приміщення обладнані пандусами для людей з обмеженнями руху та спеціальним підлоговим покриттям, яке допоможе орієнтуватися у просторі людям, з вадами зору.
Для людей на інвалідних візках є спеціально обладнані камери.
Для вагітних жінок та людей похилого віку також є камера з покращеними умовами перебування.
Прогресивні підходи справили надзвичайно позитивне враження на співробітників БФ «Надія та Довіра», які й були висловлені під час спільного круглого столу та спілкування з журналістами.
Керівник проєкту Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ Андрій Яровий (Андрей Яровой) розповів, що приємно вражений нововведеннями, крім того, він розраховує, що учасники програми ЗПТ, якщо потраплять до ІТТ, зможуть продовжити життєво необхідне лікування. А широке впровадження підходів, що грунтуються на захисті прав людини, сприятимуть позитивному сприйняттю образу поліцейського.
Президентка Благодійного Фонду «Надія та Довіра» Катерина Грицаєнко (Катерина Грицаєнко) розповіла про приклади результативної співпраці між адміністрацією ІТТ й фахівцями Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ, завдяки чому затримані зберігали доступ до життєво-необхідного лікування.
Нагадуємо, що Благодійний Фонд «Надія та Довіра» реалізовує проєкт, що спрямований на розширення доступності програми ЗПТ для людей, які перебувають у місцях несвободи. Тому розширення партнерства та ознайомлення з діяльністю проєкту є важливими.
Фахівці Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ домовилися про подальше співпрацю в напрямку розробки та поширення інформації про проєкти організації.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print