0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

wheelchair-g9d425f6f6_640
Фахівці Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ допомогли отримати доступ до лікування обмеженому в русі пацієнту в м. Зміїв (Харківська область).
Днями на Національну Гарячу Лінію з питань наркозалежності та ЗПТ звернувся чоловік і розповів, що був учасником програми й отримував замісний препарат в медзакладі міста Зміїв (Харківська область). Але потім пацієнт захворів і пів року проходив лікування в протитуберкульозному диспансері в Харкові, де він продовжував отримувати замісний препарат.
По завершенню лікування чоловіка звідти виписали, але хвороба дала ускладнення – він обмежений у русі. Пацієнт і надалі потребує лікування ЗПТ, про що було зазначено у виписці з історії хвороби. Проте коли чоловік повернувся до м. Зміїв і прагнув отримати замісний препарат – у нього виникли серйозні труднощі.
Учасник програми два дні не отримував замісного препарату, тому, звернувшись на Національну Гарячу Лінію з питань наркозалежності та ЗПТ, він буквально благав про допомогу.
Звичайно ж наші фахівці одразу зв’язалися з уповноваженими особами в медзакладі. Слід зазначити, що його працівники приділили належну увагу вирішенню цієї ситуації, за що їм величезна подяка. В результаті пацієнт зміг отримати життєво-необхідні ліки.
 
———
 
Якщо у Вас є питання – телефонуйте нам за номером 0-800-507-727 або звертайтеся на нашій сторінці онлайн, і наші консультанти обов’язково допоможуть. Нагадуємо, що наші консультанти на зв’язку щодня з 7.00 до 23.00
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print