0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

COVID-19
 
Фахівці Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ допомогли учаснику програми, який потрапив до лікарні з COVID-19, отримати лікування замісним препаратом.
 
Днями до нас звернулася учасниця програми з м. Львів. Жінка розповіла, що її чоловік є пацієнтом ЗПТ і отримує препарат щодня. Але чоловік захворів на COVID-19, і настільки погано почувався, що потрапив до реанімації ковідного відділення Львівської обласної лікарні швидкої допомоги.
Він перебував у реанімації два дні й препарат у цей час — не отримував. Коли ж стан чоловіка трохи стабілізувався, він зателефонував на сайт, де отримував препарат, і розповів про ситуацію.
Там підготували наказ, згідно з яким, Львівська обласна лікарня швидкої допомоги мала отримати замісний препарат для пацієнта. Проте за замісним препаратом того дня ніхто з персоналу лікарні не приїхав. Як згодом з’ясувалося, через те, що Львівська обласна лікарня швидкої допомоги не має відповідної ліцензії.
 
Пацієнт став заручником цієї ситуації – він не отримував життєво-необхідного лікування три дні, й до нас його дружина звернулася лише на четвертий.
 
«Було здійснено чергу дзвінків. Ми дуже поспішали, бо вирішити ситуацію потрібно було цього ж дня. Стан чоловіка вже викликав занепокоєння, а попереду були вихідні, тому загроза залишитися без замісного препарату була цілком реальною. Вирішити питання вдалося на рівні головних лікарів, за що ми дякуємо керівникам медзакладів», — розповів Андрей Яровой, керівник проєкту Національні гарячі лінії з питань наркозалежності, ЗПТ та вірусних гепатитів.
 
Пацієнт отримав замісний препарат, а ми, зі свого боку, бажаємо чоловікові швидкого одужання.
 
Нагадуємо, що Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ працює, щоб відстоювати права та інтереси учасників програми.
 
Крім того, зателефонувавши до нас за номером 0-800-507-727 можна отримати безкоштовну консультацію лікаря-інфекціоніста з питань COVID-19.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print