0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ допомагає людям отримувати життєво-необхідне лікування. З початком повномасштабної війни до нас постійно надходять звернення від учасників програми, які переїжджають до безпечніших регіонів. Так, тільки минулого тижня консультант Гарячої Лінії допомог двом пацієнтам ЗПТ з Костянтинівки (Донецька область) та пацієнту приватного медзакладу з м. Харків.
Учасники програми з м. Костянтинівка (Донецька область) не мали змоги евакуюватися раніше, а сайт в місті припинив роботу. Побоюючись залишитися без життєво-необхідного лікування, двоє учасників програми таки прийняли рішення про переїзд.
Завдяки Гарячій Лінії вони дізналися про те, що їх готові прийняти в м. Запоріжжя, де вони й стали «на програму». Зі свого боку, ми хочемо висловити величезну подяку керівництву медзакладу в Запоріжжі за чуйність та розуміння ситуації.
Фахівці Гарячої Лінії допомогли отримати життєво-необхідне лікування і пацієнту приватного сайту з м. Харкова. Чоловік, рятуючись від війни, приїхав до м. Львів. Проте тут йому відмовили в участі в програмі через відсутність місць. При цьому йому порекомендували звернутися до медзакладу в м. Миколаїв.
Чоловік приїхав до Миколаєва, проте отримав відмову й там, бо Миколаїв та область зараз – далеко не найспокійніший регіон.
Владнати ситуацію вдалося після дзвінка фахівців Гарячої Лінії, які розповіли про поневіряння чоловіка. Пацієнта прийняли на програму як нового, тобто він здавав усі необхідні аналізи та пройшов обстеження. Але це скоріше виключення, ніж правило.
«Ми вкотре хочемо звернутися до учасників програми ЗПТ, які планують переїзд, та до тих, хто хоче стати пацієнтом державної програми. Дізнайтесь, чи готовий вас прийняти медзаклад. Для цього подзвоніть за тими номерами, які розміщені на сайті Центру громадського здоров’я. Сьогодні більш спокійні області масово приймають переселенців, тому ситуація з наявністю препарату постійно потребує уточнення», — пояснює Андрій Яровий, керівник проєкту Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ.
Нагадуємо, що задати питання щодо участі в програмі ЗПТ можна консультантам Гарячої Лінії. Вони відповідають на дзвінки за номером 0-800-507-727 щоденно з 7.00 до 23.00.
Звертатися до нас можна і через повідомлення на Fb-сторінці.
Також на Гарячій Лінії можна отримати консультацію дружнього лікаря-нарколога та лікаря-інфекціоніста з питань, пов’язаних з COVID-19.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print