0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Фахівці Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ допомогли учаснику програми, який потрапив до ДУ «Львівська установа виконання покарань (N19)».
 
Днями до нас звернулася дружина пацієнта ЗПТ. Вона розповіла, що її чоловіка затримали співробітники поліції й доправили до ДУ «Львівська установа виконання покарань (N19)». Вже в установі чоловікові зробили тест, який показав, що у нього COVID-19.
 
Попри те, що на базі установи реалізується програма ЗПТ, з безперервністю лікування виникли проблеми. Чоловік, який і так вкрай погано почувався через коронавірусну хворобу, почав страждати ще й від абстинентного синдрому.
 
Сцеціалісти Гарячої Лінії відразу ж зв’язалися з Центром охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України, і ситуація була вирішена. Про це ми дізналися завдяки дзвінку від вдячної дружини учасника програми.
 
Ми вітаємо те, що розширюється число установ, на базі яких реалізується програма ЗПТ.
 
Але також хочемо звернутися до учасників програми: у подібних ситуаціях обов’язково в письмовому вигляді зазначайте, що ви є учасником програми ЗПТ і потребуєте забезпечення безперервності життєво-необхідного лікування.
 
Крім того, за можливості, інформуйте нас про ситуацію, і ми зробимо все можливе, щоб ваші інтереси були враховані, а права — не порушувалися.
 
Нагадуємо, що дзвінки на Гарячу Лінію за номером 0-800-507-727 безкоштовні в межах України.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print