0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Фахівці Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ допомогли пацієнту замісної терапії, який потрапив до СІЗО.

Чоловіка побачили пацієнти сайту в Києві, коли його привези для отримання замісного препарату. Життєво необхідне лікування в той день учасник програми отримав, але конвойні в усній розмові з медиками зазначили, що більше його не привозитимуть. Це було друге за чотири дні відвідування сайту учасником ЗПТ, але першого разу чоловік життєво необхідних ліків не отримав, бо до сайту учасника програми доставили в такий час, що кабінет видачі вже зачинився.

Як з’ясувалося, дозування замісного препарату у чоловіка було досить високим – 80 мг.
Небайдужі пацієнти відразу ж зателефонували на Національну Гарячу Лінію з питань наркозалежності та ЗПТ.

«Ми відразу ж зв’язалися з Центром охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України і розповіли про ситуацію. Завдяки цьому вдалося домовитися про те, що пацієнта ЗПТ ще кілька разів привезуть на сайт, щоб знизити дозування замісного препарату поступово і щоб синдром відміни не був аж таким важким», — розповіла Президентка Благодійного Фонду «Надія та Довіра» Світлана Ткаля.

Слід зазначити, що Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ з початку року отримала 11 звернень з приводу відмови у забезпеченні безперервності ЗПТ в СІЗО. Показово, що завдяки нашому втручанню та тісній співпраці з ЦОЗ ДКВС усі проблемні ситуації вдалося вирішити.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print