0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Днями на Національну Гарячу Лінію з питань наркозалежності та ЗПТ звернулися пацієнти одного з сайтів м. Києва. Вони розповіли, що один з учасників програми, біженець з Луганської області, потрапив до Лук’янівського СІЗО. Чоловік щоденно отримував 150 мг метадону.
«Чи отримує він життєво необхідне лікування у слідчому ізоляторі – не відомо. У нього в Києві нема ні родичів, ні близьких, і потурбувати про його стан нікому», — з хвилюванням пояснювали пацієнти.
Співробітники Гарячої Лінії одразу ж зв’язалися з Центром охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України, і, попри суботній день, питання було вирішене позитивно (за що від нас окрема подяка керівництву установи). В понеділок чоловіка мали відвезти на сайт для отримання препарату. Але, на щастя, його відпустили раніше.
Цей випадок доводить, наскільки важливою є пацієнтська спільнота для позитивного вирішення різноманітних ситуацій. Про будь-яку проблему співробітники Гарячої Лінії дізнаються з ваших звернень. Тому будьте уважними один до одного, і, в разі потреби, дзвоніть нам безкоштовно за номером 0-800-507-727.
Відстоюємо права разом!
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print