0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ широко відома як ефективний механізм захисту прав. До нас постійно звертаються представники спільноти з найрізноманітнішими правовими проблемами та питаннями. Так, днями подзвонив учасник програми ЗПТ з м. Кривий Ріг. Він цікавився перерахунком пенсій. Це питання дуже актуальне для чоловіка, бо за обмеженого сімейного бюджету – кожна гривня має велике значення.
Консультант Гарячої Лінії, отримавши дзвінок, відразу ж переадресував чоловіка до нашого ж юриста. Той порадив написати та допоміг скласти письмове звернення до районного відділу Пенсійного фонду.
«Насправді, якщо ми хочемо щось отримати від державної установи, то алгоритм в більшості випадків той самий: написання звернення, отримання відповіді. В залежності від її тексту ми вже вирішуємо, як діяти далі», — пояснив юрист Гарячої Лінії.
_ _ _ _ _

Нагадуємо, що діяльність «Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ» координує Благодійний Фонд «Надія та Довіра» за фінансування МБФ Альянс громадського здоров’я у рамках проєктів за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом туберкульозом та малярією (The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria), та за підтримки Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (The U.S. President’s Emergency Plan for AIDS Relief (PEPFAR) та у співпраці з Центрами контролю та профілактики захворювань США (CDC).

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print