0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

! Опрацьовано понад 5 тисяч звернень на Національну Гарячу Лінію з питань наркозалежності та ЗПТ. Тобто, щонайменше 5 тисяч людей, які звернулись на Гарячу Лінію, отримали допомогу та підтримку, коли її потребували.
 
! Набрано близько тисячі нових клієнтів замісної терапії в м. Києві. Або, іншими словами, тисяча киян, які живуть з наркозалежності, завдяки нашій діяльності отримали шанс покращити власне життя та здоров’я.
 
Це досягнення Благодійного Фонду «Надія та Довіра» в результаті 5 років реалізації проєкту «Підтримка Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ, розширення програм ЗПТ в м. Києві».
 
Презентацію з наведеними вище даними представила сьогодні Тетяна Лебедь, Голова Правління Благодійного Фонду «Надія та Довіра». Відбулося це під час зустрічі фахівців, які працюють у сфері ВІЛ/СНІД та замісної підтримувальної терапії в Україні. Захід, ініціатором проведення якого є МБФ Альянс громадського здоров’я, приурочений до завершення 5-річчя реалізації Проєкту «Покращення якості та стійкості медикаментозного підтримувального лікування в Україні», що реалізується за фінансової підтримки Центрів контролю та профілактики захворювань США, згідно з Надзвичайним планом Президента США по боротьбі з ВІЛ/СНІДом (PEPFAR).
 
«Ми дуже горді бути дотичними до реалізації таких, без перебільшення, доленосних ініціатив, як цей проєкт. Завдяки його роботі за ці п’ять років наші фахівці здійснювали адвокаційні візити в регіони, з яких на Національну Гарячу Лінію з питань наркозалежності та ЗПТ надходили скарги від учасників програми. Ми проводили заходи, спрямовані на побудову діалогу між пацієнтками ЗПТ та лікарями. Навчали активісток спільноти жінок, які живуть з наркозалежністю. Сьогодні ми радіємо, що проєкт знайшов своє продовження», — зазначила Тетяна Лебедь.
Ми дякуємо партнерам за підтримку наших ініціатив, за тісну співпрацю для просування доказових методів лікування залежності, за внесок в протидію поширенню ВІЛ в Україні.
 
Далі буде!
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print