0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Чи варто виносити у суспільну площину інформацію про те, що в Україні мобілізовують пацієнтів ЗПТ, в той час, як алгоритм забезпечення їх життєво-необхідним лікуванням не розроблений?
Можливо, ця проблема як то кажуть «не на часі», і зараз перед країною стоять значно серйозніші виклики, тому й не варто порушувати відповідне питання?
Так от, ми у Благодійному Фонду «Надія та Довіра», на Національній Гарячій Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ так не вважаємо. Ми докладаємо усіх зусиль, щоб про потребу в життєво необхідному лікуванні для мобілізованих пацієнтів ЗПТ прочитали, побачили, почули якомога більше людей, щоб про цю проблему говорили.
Можливо, суспільний резонанс дасть нам змогу змінити ситуацію, і мобілізований учасник ЗПТ не буде більш урізаний у правах, ніж засуджений, і таки отримуватиме життєво необхідне лікування.
Ми розпочинаємо ділитися публікаціями у ЗМІ та медіа з цієї теми.
Як гадаєте, чи сприятиме суспільна увага тому, що Міністерство оборони України зверне увагу на ситуацію й нарешті буде впроваджений алгоритм забезпечення препаратами ЗПТ для військовослужбовців — учасників програми ЗПТ про розробку якого уже і писали, і говорили під час зустрічей різного рівня?
Ми інформуємо наших партнерів — Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА, Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та Центр громадського здоров’я України про початок інформаційної кампанії в напрямку просування доцільності впровадження алгоритму забезпечення ЗПТ мобілізованих пацієнтів програми.
Далі буде!
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print