0 800 507-727

національна гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт

0 800 503-310

національна гаряча лінія з питань
вірусних гепатитів

Пацієнт замісної терапії, якого доправили для відбування покарання до Конотопського виправного центру № 130, зміг отримати життєво необхідні ліки завдяки втручанню Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ.
Чоловік відвідував кабінет видачі в Чернігові кожного дня, і отримував препарат «метадон» у дозуванні 170 мг на добу.
Після вчинення правопорушення, чоловіка мали відправити до колонії-поселення. Але лікарі медичного закладу в Чернігові не дали чоловікові необхідних документів – ні листка-призначення, ні епікризу. Пояснили це тим, що з медичної установи в м. Конотоп, де чоловік отримуватиме замісний препарат, їм надішлють запит, і у відповідь вони нададуть необхідні документи.
Але коли чоловіка привезли на сайт ЗПТ в Конотопі, лікарі видавати йому препарат відмовились, бо без необхідних документів не мали на це права.
Учасник програми зателефонував на Гарячу Лінію, наші фахівці терміново зв’язалися з медзакладом у Чернігові, там лікарі дослухалися до наших аргументів і терміново надіслали необхідні документи.
Як результат, учасник програми отримав життєво необхідне лікування.
«Чоловік був надзвичайно вдячний, адже це був третій його день без замісного препарату і почувався він вкрай погано. Ви дуже мені допомогли, неодноразово повторював він у телефонній розмові», — розповів оператор Гарячої Лінії, який вів цей випадок.
Нагадуємо, раніше ми писали про учасника програми, який опинився у схожій ситуації.  Детальніше про це можна прочитати за посиланням.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Telegram
Pocket
Print